• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

До $300 тис. за помилку. Арахамія розповів, що список санкцій РНБО "продавали"

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив про навмисне допущення 108 технічних помилок у списку санкцій Ради національної безпеки та оборони проти "злодіїв у законі". За одну таку помилку нібито пропонували від $100 000 до $300 000

Давид Арахамія
Давид Арахамія / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Арахамія сказав в ефірі програми "Хард із Влащенко", передає "ДС".

За словами Арахамії, "різного роду люди повідомляють, що корумповані співробітники правоохоронних органів приходили до них і пропонували від 100 до 300 тисяч доларів за можливість припуститися помилок при складанні списку санкцій "злодіїв у законі", щоб підсанкційні особи мали можливість переміщатися за кордон".

"Просто продавали цей список і все – на жаль, так. Щоправда життя", – сказав голова фракції "слуг".

Арахамія також заявив, що список готувався великою групою людей, тому не вірить, що при складанні переліку було допущено випадкових помилок.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було ухвалено рішення щодо застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що в попередніх рішеннях РНБО було допущено помилок щодо 108 його фігурантів.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що у зв'язку з цим було звільнено керівництво Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua