• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Достатньо засобів реагування: Данілов прокоментував можливу "атаку мігрантів" з Білорусі

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що Україна готова до можливої "атаки мігрантів", а засобів реагування "більш ніж достатньо"

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на брифінгу 10 листопада, передає "ДС".

"У нас відбулися зустрічі з нашими розвідниками, з нашими силовиками. Ми отримали інформацію. Вчора була зроблена доповідь президенту. … Всі відомства отримали відповідні вказівки, які найближчим часом будуть оформлені в нормативно-правові документи, і всі будуть їх обов'язково виконувати", — зазначив секретар РНБО.

На питання, яким буде алгоритм дій, якщо в Україні повториться ситуація, що відбулася на білорусько-польскому кордоні, Данілов відповів: "Колеги, алгоритм дій буде адекватний, згідно нашого законодавства, усіх засобів буде більш ніж достатньо. Якраз це питання ми проговорювали (на засіданні РНБО, — "ДС").

Як повідомляла "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував пропозицію експерта із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільcа Шміда використати Україну як тимчасовий притулок для мігрантів з Близького Сходу, які потрапляють до ЄС з Білорусі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua