• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Доступність вакцинації проти COVID-19 знову відкриє кордони, — Стефанішина

Реклама на dsnews.ua

Віцепремʼєр-міністр Ольга Стефанішина сподівається, що тестування вакцин від COVID-19 завершать до кінця року, і це дозволить відкрити кордони

Про це Стефанішина розповіла в інтервʼю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Позитивний момент, що кожна держава-член ЄС може приймати рішення про відкриття кордонів, деякі це вже зробили. Я думаю, що це питання не одного тижня, всі країни на порозі другої хвилі, це очевидно. До кінця року, сподіваюся, будуть завершені тестування вакцин, і якраз доступність вакцинації набагато ширше відкриє кордони і міжнародне сполучення", — зазначила віцепремʼєр.

Ольга Стефанішина також повідомила, що уряд почав активно працювати з фармацевтичними компаніями і долучився до глобальних зусиль з розробки вакцини.

"Щодо вакцин – ми розуміємо, що буде чергова хвиля хайпу і дефіциту. Тому уряд почав активно працювати з фармацевтичними компаніями, ми долучились до глобальних зусиль по розробці вакцини, з китайськими компаніями наш міністр охорони здоровʼя на контакті, я контактую з Єврокомісією. Сподіваюсь, що у нас не буде дефіциту щодо доступу до вакцинації", — додала вона..

Як писала "ДС", у кількох регіонах Франції посилили карантинні обмеження у звʼязку з ростом захворюваності на COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua