• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Довибори на Прикарпатті: ОВК №87 оточили спецпризначенці (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківській області 1 квітня приміщення окружної виборчої комісії №87, де проходять довибори до Верховної Ради, оточили спецпризначенці

Реклама на dsnews.ua

Відповідні фотографії оприлюднив рух "Чесно" в Facebook, передає "ДС".

"Близько 6 ранку у приміщення зайшли спецпризначенці. Всіх вивели з Будинку культури, хто не має відношення до виборчого процесу. Залишилися лише члени ДВК. У цей час членів ОВК не було. Нагадуємо, засідання, за законом, безперервне, але члени ОВК його перервали. Близько 11:00 ми зафіксували, що приміщення ОВК оточили спецпризначенці", — йдеться у повідомленні до фото.

 Також у русі зазначили, що будівлю ОВК оточили автівками, а члени ОВК прийшли об 11:30 і розпочали роботу.

За словами деяких членів ОВК, "в приміщенні були мішки з документацією, яку здали члени ДВК і залишали на ніч в приміщенні Будинку культури". 

"Сьогодні, за словами членів ОВК, положення мішків змінилося. Зʼясовуємо: як було і як є. У нашому стрімі один з членів ДВК каже, що була спроба проникнення на ДВК, щоб забрати печатку з сейфу. Він також повідомив, що на місці в ДВК була поліція і спроба з викраденням печатки не вдалася", — додали у русі.

Нагадаємо, раніше "слуга" Микола Тищенко зʼявився з групою колег на 87-й окрузі в Івано-Франківській області, скандалив з журналістами і кандидатом в депутати ВР від партії "За майбутнє" Олександром Шевченком, домігшись його видалення з окружкому.

Як писала "ДС", за підсумками обробки 71,79% бюлетенів на окрузі, перше місце займає кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк (31,3%). На другому — Олександр Шевченко ( "За майбутнє") з 28,73%, на третьому — Руслан Кошулинський ( "Свобода") з 28,8%. Кошулинський, який заявив про численні порушення, вимагав визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua