• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Слуга" Тищенко приїхав на округ №87 на Прикарпатті з провокаціями, — "Чесно"

Нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко, з'явився з групою колег на 87-й окрузі в Івано-Франківській області, де проходять довибори до Верховної Ради, скандалив з журналістами і кандидатом в депутати ВР від партії "За майбутнє" Олександром Шевченком, домігшись його видалення з окружкому

Микола Тищенко
Микола Тищенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook руху "Чесно", передає "ДС"

"День 5-й. 1 квітня, але чомусь не смішно. Героєм цієї ночі на Франківщині став нардеп Микола Тищенко. Це глава десантної групи "Слуги народу", яку відправили для зриву підрахунку голосів на ОВК №87. І він поки успішно справляється з цією ганебною місією. Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує на окрему увагу журналістів і суспільства", — зазначено в повідомленні

За даними спостерігачів "Чесно", спочатку Тищенко плутав Прикарпаття з Закарпаттям, а потім "вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї", хоча це незаконно .

"Тищенко кричав, що він — народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна", — вказують у "Чесно".

"Шевченка вирішили видалити з ділянки, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які, ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки видалили ... На відміну від Тищенка, Шевченко — суб'єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів", — додали спостерігачі.

Окружна виборча комісія повинна відновити роботу о 11:00 і засідати без перерви.

Нагадаємо, за підсумками обробки 71,79% бюлетенів на окрузі, перше місце займає кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк (31,3%). На другому — Олександр Шевченко ( "За майбутнє") з 28,73%, на третьому — Руслан Кошулинський ( "Свобода") з 28,8%.

Як писала "ДС", Руслан Кошулинський, який заявив про численні порушення, вимагав визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори.

Василь Вірастюк не бачить підстав для перевиборів, але готовий до перерахунку голосів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua