• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Довибори на Прикарпатті: вже на четвертій дільниці результати визнали недійсними

На четвертій виборчій дільниці округу №87 в Івано-Франківській області, результати виборів визнані недійсними

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на сторінці громадянської мережі "ОПОРА" у Facebook, передає "ДС".

"ОВК визнала голосування на цій дільниці недійсним за пропозицією члена комісії, який сказав, що відсутні контрольні талони (члени ДВК привезли їх з собою), а також невідповідність законодавству включення до списку для голосування "на дому" 36 виборців", — сказано в повідомленні.

Як зазначили в "Опорі", це вже пʼята дільниця з розбіжностями в голосах в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, в ніч на 2 квітня в окрузі №87 вибори визнали недійними на дільниці №26103, там також перемагав Шевченко. Причина — проблема із заявами та голосуванням на дому, а також зникнення 100 бюлетенів за Олександра Шевченка ("За майбутнє").

2 квітня також визнали недійсними вибори на дільниці у місті Яремче. Причина – відсутність печаток на контрольних талонах, які кидають в урну. 

Сьогодні, 3 квітня, на третій виборчій дільниці округу №87 результати голосування визнали недійсними: при перерахунку голосів загубили 46 бюлетенів.

За підсумками обробки 92,3% бюлетенів на окрузі, перше місце займає кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк (31,3%). На другому — Олександр Шевченко ( "За майбутнє") з 29,8%, на третьому — Руслан Кошулинський ( "Свобода") з 28,8%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua