• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Загубили бюлетені: на третій дільниці в окрузі №87 вибори визнали недійсними

На третій виборчій дільниці округу №87 на Івано-Франківщині, де змагаються "слуга" Василь Вірастюк та партнер Коломойського Олександр Шевченко, результати голосування визнали недійсними

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні руху "Чесно", передає "ДС".

У пʼятницю ввечері недійсними визнали результати виборів на дільниці у с. Манява.

"Чесно" зазначає, що на цій дільниці, як і на інших двох, де результати визнали недійсними, програвав кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк

"При перерахунку загубили ще 46 бюлетенів, вгадайте за кого? Так, знову за Шевченка. Четвертий випадок за день, коли гублять голоси. Усього Шевченку недорахували 116+100+47+46 = 309 голосів.

Тим часом, розрив між Вірастюком та Шевченком зменшується. Зараз між ними усього 702 голоси! Опрацьовано 92,30% дільничних протоколів", — йдеться у повідомленні.

У "Чесно" також опублікували відео, на якому голова ОВК Андрій Лозинський з партії "Голос" повідомляє про те, що він отримав з дільниць відкриті мішки з протоколами. На питання журналістки, чому ці мішки були відкриті, голова каже: "через халатність".

Нагадаємо, в ніч на 2 квітня в окрузі №87 вибори визнали недійними на дільниці №26103, там також перемагав Шевченко. Причина — проблема із заявами та голосуванням на дому, а також зникнення 100 бюлетенів за Олександра Шевченка ("За майбутнє").

2 квітня також визнали недійсними вибори на дільниці у місті Яремче. Причина – відсутність печаток на контрольних талонах, які кидають в урну. 

За підсумками обробки 92,3% бюлетенів на окрузі, перше місце займає кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк (31,3%). На другому — Олександр Шевченко ( "За майбутнє") з 29,8%, на третьому — Руслан Кошулинський ( "Свобода") з 28,8%.

Кошулинський, який заявив про численні порушення, вимагав визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори. Вірастюк заявив, що не бачить підстав до перевиборів, але готовий до перерахунку голосів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua