• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Дубінський назвав ситуацію в Україні "трагікомічною диктатурою", а Зеленського — "аферистом"

Виключений із фракції "Слуга народу" нардеп Олександр Дубінський назвав ситуацію в Україні "трагікомічною диктатурою", а президента Володимира Зеленського — "аферистом"

Олександр Дубінський
Олександр Дубінський / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

Нардепа розгнівало те, що міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що народним депутатам можуть дозволити голосування за допомогою мобільного додатку. Вони при цьому можуть не перебувати в сесійній залі Верховної Ради.

За словами Дубінського, ця ініціатива — вкрай безглузда і придумана, "мабуть, щоби депутати, міністри могли сидіти на Мальдівах, в Еміратах і так далі і голосувати і приймати державні рішення". На думку депутата, "це мрія всіх ледарів, аферистів і шахраїв — узагалі не ходити на роботу".

Політик підкреслив, що влада повинна займатися організацією вакцинації населення від коронавірусу, проводити інтернет в селах.

"Перша людина в державі стурбована не тим, як реально допомогти людям, а тим, як зробити так, щоби його депутатам солодко жилося ... Якщо така політика Його президентської Величності, то треба йти далі, не зупиняючись на напівзаходах. Нехай буде введено поняття «віртуальний депутат», як і «віртуальний президент», а працювати з виборцями прекрасно можна і відосиками. Головне, щоб свита монарха не перепрацьовувала. А слуги афериста з-під пальми будуть голосувати так, як треба", — написав Дубінський.

"В Україні зараз встановилася особлива, унікальна у всьому світі форма правління — трагікомічна диктатура. І світ із подивом дивиться на цей Зексперимент, який може призвести до найсумніших наслідків", — підкреслив він.

В Украине сейчас установилась особая, уникальная во всём мире форма правления - трагикомическая диктатура.И мир с...

Posted by Александр Дубинский on Monday, April 12, 2021
Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua