• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Дудь відцензурував інтерв'ю з блогером Івангаєм: вирізав слова про Голодомор та НКВС

Відеоблогер Іван Рудський, якого знають під ніком EeOneGuy, заявив, що з його інтервʼю російському журналісту Юрію Дудю зникли слова про Голодомор в Україні, репресії з боку НКВС та російську агресію проти нашої країни

Анонс інтерв'ю
Анонс інтерв'ю / Youtube-канал ВДудь
Реклама на dsnews.ua

Про це Рудський повідомив на своїй сторінці у Twitter, передає "ДС"

«Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся — жертва голодомору. Дідусь — жертва НКВС репресій. А тепер Україна має війну з Росією», — написав блогер.

Зазначимо, що інтервʼю в Youtube зʼявилося ще 18 березня, проте Рудський опублікував твіт про вирізані слова вже 2 травня. Під час інтерв’ю Дудь запитував Івангая про його підписників, родину, заробітки, наркотики, кохання, комп’ютерні ігри та причину виїзду з Росії.

Дудь у своєму Telegram-каналі зазначив, що така реакція від Івангая відбулася через півтора місяця після публікації випуску. Журналіст розповів, що у день виходу інтервʼю блогер написав йому в Telegram наступне: «Дуже круто, спасибі!».

Хоча Дудь не виключив, що Івангай написав це, ще до перегляду випуску.

«Коли ми зараз спілкуємося з людьми, наша головна мета — дослідити героя. При цьому нам важливо не змучити глядача, тому у нас є монтаж — і з 4, 5, 6, 7, 10 годин запису до глядача добирається значно менше», — написав інтервʼюер.

Журналіст пояснив, що як правило, на монтажі викидають усе нецікаве. А іноді й те, що могло б бути цікавим, але висловлене «настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати». 

У додаток до свого коментаря Дудь опублікував 12-хвилинний вирізаний шматок з інтервʼю з Івангаєм. Саме у ньому блогер розповів про важливість для нього проблеми анексії Криму, підтримку Революції Гідності та підтримку України у війні з Росією.

Нагадаємо, раніше голова Мінкульту Олександр Ткаченко заявив, що міністерство культури планує запровадити пряму підтримку авторів українського контенту, щоб збільшити їх популярність і знизити вплив, який мають російські блогери в українському просторі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua