• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Дуже сенситивне питання, має багато наслідків": Веніславський про запровадження економічного бронювання

Питання про економічне бронювання розглядається, але напрацьованих алгоритмів поки немає

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський розповів e інтерв'ю РБК-Україна, передає "ДС".

"Питання щодо економічного бронювання розглядається. Воно з точки зору багатьох представників виконавчої влади є актуальним, але якихось вже напрацьованих алгоритмів, які б нам дозволили сказати, що воно буде запроваджено, наразі немає.

Ба більше, я не можу сказати, що це питання, яке, скажімо, абсолютно безболісно пройде у парламенті. Це дуже сенситивне питання, воно має дуже багато наслідків з точки зору соціальної справедливості та відповідності Конституції. Тому я не думаю, що в дуже короткостроковій перспективі це питання буде вирішено", – сказав Веніславський.

Водночас, за словами нардепа, запровадження економічного бронювання дозволило б стимулювати розвиток економіки та забезпечити надходження податків, за які, наприклад, закуповуватиметься зброя, виплачуватиметься зарплата та грошове забезпечення військових.

Як писала "ДС", 7 червня кабнет міністрів вніс зміни до постанови №76, згідно з якими підприємства оборонно-промислового комплексу (ОПК) та енергетики зможуть бронювати до 100% працівників. Також запроваджується бронювання через портал "Дія".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua