• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Двоє СБУшників з Вінничини за вимагання потрапили за ґрати

Апеляційна палата ВАКС залишила без змін покарання співробітникам СБУ, яких викрили на вимаганні $50 тис. хабаря

САП
САП
Реклама на dsnews.ua

Апеляційна палата ВАКС залишила без змін покарання двом працівникам управління Служби безпеки України у Вінницькій області, пише "ДС" з посиланням на пресслужбу правоохоронців.

За вироком суду вимагачів визнано винуватими за ч. 4 ст. 368 та ч. 2 ст. 369-2 КК України, тобто у проханні надання $50 тис. неправомірної вигоди та фактичному отриманні частини цих коштів від представників підприємств приватного сектору за не перешкоджання у здійсненні господарської діяльності підконтрольних їм суб’єктів господарської діяльності, нездійснення тиску на їх діяльність, а також за вплив на прийняття рішення у кримінальному провадженні слідчим одного з управлінь Національної поліції в місті Києві. 

На підставі ч. 5 ст. 74 КК України суд звільнив указаних осіб від покарання за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК, у звʼязку із закінченням строків давності.

Разом з тим, загальне покарання залишено без змін — 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком 3 роки та з конфіскацією половини належного особам на праві власності майна. На виконання вироку суд ухвалив взяти під варту указаних осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua