• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Джонсон запропонував нову програму для навчання десятків тисяч українських військових у Британії

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, який у п'ятницю, 17 червня, прибув до Києва, запропонував розпочати нову масштабну програму навчання для українських військових. У ній зможуть взяти участь десятки тисяч наших воїнів

Борис Джонсон
Борис Джонсон
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті британського уряду, передає "ДС".

Вказану програму для Збройних сил України очолить Велика Британія, будуть також залучені й інші міжнародні партнери, якщо наша країна прийме цю пропозицію.

Зазначається, що кожні 120 днів з неї зможуть навчатися до 10 тисяч солдатів. Навчання відбуватимуться за кордоном.

"Кожен солдат повинен буде провести три тижні на тренувальному курсі, вивчаючи навички переможних боїв на передовій, а також базову медичну підготовку, кібербезпеку та тактику поводження з вибуховими речовинами", – сказано в повідомленні.

Джонсон сказав, що ця програма докорінно змінить хід війни з РФ, забезпечивши Збройним силам України стійкість, необхідну для їхньої перемоги у боротьбі за мир.

Британська армія передасть ЗСУ свій досвід, перевірений у боях. Ці знання дозволять нашим захисникам прискорити розгортання, відновити свої сили та посилити опір агресору.

В рамках попередньої програми "Орбіталь" Велика Британія навчила понад 22 тисячі українських військовослужбовців у період з 2015 року до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

"Навички ведення бойових дій, отримані під час семирічної програми, дозволили українським силам розпочати запеклу оборону проти незаконного та неспровокованого вторгнення Росії", – зазначили у Британії.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у п’ятницю, 17 червня, прибув до столиці України з неоголошеним візитом. Зеленський і Джонсон знову прогулялися Києвом та вшанували пам'ять загиблих героїв України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua