• USD 38.5
  • EUR 41.7
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Експерт про спробу влади звинуватити Кличка у ситуації з метро: "Банковій Кличка треба "збити". А війна з РФ почекає"

Влада хоче використати техногенну аварію на "синій" гілці Київського метро для чергової спроби зняти Віталія Кличка з посади очільника міської влади

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політичний експерт Володимир Цибулько у Facebook, передає "ДС".

"Закриття частини гілки метро у Києві – це спокуса для влади вчергове спробувати "збити" Кличка та посадити когось свого. Настільки приваблива, що аж дістали з небуття політичного ноунейма Шмигаля та примусили призначити на сьогодні засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Прем’єр заявив, що будуть розбиратися "з діями чи бездіяльністю міської влади". Офісу дуже муляє позиція мера Києва: і непоступливість у питанні передачі влади його ставленику, і нещодавні заяви про авторитаризм, і багато чого іншого. Тому, хоч каміння з неба, але Банковій Кличка треба "збити". А війна з РФ почекає", — заявив Володимир Цибулько.

Експерт зазначає, що призупинка роботи шести станцій метро у Києві – це, безумовно, серйозна проблема. Але, на його думку, проблему навмисно намагаються перебільшити, хоча висновків експертизи ще немає.

"По-перше, вода в метро постійно просочується через опади та високий вміст води у ґрунтах. Для її відведення в метро є спеціальні лотки, ними вода йде у водовідливні установки і періодично відкачується за допомогою насосів… По-друге, жоден фахівець ще назвав точну причину ситуації, що склалася. І не назве до завершення необхідних експертиз (бо він фахівець, а не політичний ноунейм). По-третє, на цьому етапі у Києві важливіше вирішити транспортну проблему, що виникла на цій ділянці. А не займатися з’ясуванням стосунків, хто та у чому винен", — зазначив Цибулько.

Він підкреслює, що міська влада Києва вже в перший день зосередилася на вирішенні транспортної проблеми киян, що виникла через закриття станцій.

"Отже, все буде як завжди: Кличко шукатиме вихід з проблеми, а центральна влада – яких собак додатково на нього повісити", — вважає експерт.

    Реклама на dsnews.ua