• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Олена Зеленська розповіла, чому їй знадобився окремий "офіс дружини президента"

У суспільства є запит на діяльність першої леді, тому було б логічно, якби існував офіційний формат, як цю діяльність здійснювати

Реклама на dsnews.ua

Таку думку це в інтервʼю "Фокусу" висловила дружина президента України Олена Зеленська, інформує "ДС".

"Перші леді у всьому світі, на жаль, не мають офіційного статусу, незважаючи на те, що відіграють дуже важливу роль в гуманітарних, соціальних процесах, які відбуваються в їхніх країнах та за їх межами. У нас немає політичного впливу, але є емоційний: нас бачать люди, ми притягуємо увагу, наш голос чути… Під час особистих зустрічей з дружинами президентів інших країн ми це обговорювали. У багатьох з нас та сама реальність: є діяльність, але мало зрозумілих можливостей і правил, якими ми можемо користуватися", — заявила Зеленська.

"Якщо у суспільства є запит на діяльність першої леді, було б логічно, якщо існував би офіційний формат, як цю діяльність здійснювати. Наприклад, є Хартія дружини президента у Французькій Республіці, яка створена для Бріжит Макрон. Є окремий офіс дружини президента у Білому домі", — додала дружина президента.

На її думку, в Україні було б достатньо відокремити кілька працівників Офісу президента, які б офіційно супроводжували діяльність першої леді.

"Зараз мені періодично допомагають. Але ці люди залишаються співробітниками Офісу президента, я не можу розраховувати на весь їхній час", — сказала Зеленська.

Як повідомляла "ДС", в червні дружина президента України Олена Зеленська заявила, що хоче на базі ОПУ створити Офіс першої леді.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua