• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Єрмак обговорив з Нуланд "Північний потік-2", Донбас і візит Зеленського до США

Глава Офісу президента Андрій Єрмак вдруге за останній місяць поговорив по телефону із заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайт президента передає "ДС".

Повідомляється, що Єрмак і Нуланд обговорили змістовне наповнення майбутнього візиту Зеленського до США, обмінялися думками щодо ходу ключових реформ в Україні, зокрема у сферах судочинства, антикорупції та корпоративного управління. Крім того, сторони обговорили взаємодію в енергетичній галузі.

"Вони констатували схожість підходів та оцінок України та США щодо загроз енергетичній безпеці України та Європи, зокрема щодо наслідків реалізації проєкту "Північний потік-2", — йдеться в повідомленні.

Також Єрмак приділив увагу ситуації на сході і вздовж кордонів України та потенційним загрозам в контексті російсько-білоруських навчань "Захід-2021".

Нагадаємо, раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак вже проводив телефонну розмову із заступником державного секретаря Сполучених Штатів Америки з політичних питань Вікторією Нуланд.

Речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що Єрмак проводить переговори з Нуланд щодо участі США в роботі Тристоронньої контактної групи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua