• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Євросоюз подарував українським поліцейським обладнання та автомобілі

Національна поліція Україна отримала за кошти Євросоюзу автомобілі та обладнання загальною вартістю близько 3,4 млн євро

Подаровані авто
Подаровані авто
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Консультативної місії ЄС в Україні, передає "ДС"

Офіційно подарунок передали 10 вересня. Це 18 патрульних автомобілів, 40 автомобілів для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку, девʼять дефібриляторів, сучасні сервери та системи зберігання даних для співпраці з Європолом та Інтерполом, а також костюми вибухотехніків та супутнє обладнання. 

Патрульні автомобілі використовуватимуться в девʼяти областях України, зокрема Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій. Костюм вибухотехніка та гідродинамічні руйнівники призначені для використання в Донецькій області для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних пристроїв, таких як міни, бомби та саморобні вибухові пристрої, із урахуванням безпеки поліцейських та населення. Лише у 2020 році підрозділ вибухотехніків НПУ в Донецькій області прийняв більше 560 викликів та знешкодив понад сорок тисяч вибухонебезпечних предметів – це понад дві тонни вибухових речовин.

Крім цього, Національна поліція отримала 350 бронекомплектів, шоломів, протигазів та рукавичок для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку.

Обладнання надали у рамках програми "Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного управління" ("ПРАВО-Поліція"), що реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми (ЮНОПС) у співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні. 

Як повідомляє УНІАН, у церемонії передачі взяли участь голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Нацполіції Ігор Клименко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua