• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Фігурантка у "справі Шеремета" Яна Дугар прокоментувала своє листування із Зеленським

Фігурантка у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Яна Дугар попросила "з розумінням поставитися" до її листування з президентом Володимиром Зеленським, частину якого голова держави оприлюднив під час пресконференції 20 травня

Яна Дугар
Яна Дугар
Реклама на dsnews.ua

Про це Дугарь написала на своїі сторінці у Facebook, передає "ДС".

Вона зазначила, що отримує "занадто багато" було повідомлень, дзвінків і коментарів щодо пресконференції Зеленського — "від ЗМІ, політиків та інших людей"."

"Шановні, Друзі! Мені надходить чимало запитань стосовно сьогоднішньої пресконференції президента Володимира Зеленського і того, що маю з ним пряме листування! Це дійсно так!!! Свого часу я довго шукала можливість знайти доступ до президента і зрештою його знайшла! (Листування між двома і більше людьми — нормально!)", — написала Яна Дугар.

Дугар пояснила, що їй важливо було донести свою історію, бачення і переживання від того, що відбувається з нею на іншими підозрюваними у справі Шеремета — Юлією Кузьменко та Андрієм Антоненко. 

"Прошу поставитись з розумінням до приватності мого спілкування з Володимиром Зеленським!Головний бій за правду — попереду!" — резюмувала Дугар.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський, відповідаючи під час пресконференції 20 травня на запитання щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, заявив, що спілкується з однією з обвинувачуваних — Яною Дугар. Він також продемонстрував SMS-листування з нею.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua