• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Фінансову допомогу від ЄС треба використати для підтримки малозабезпечених, малого і середнього бізнесу – Порошенко

П’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко подякував партнерам з Європейського Союзу за виділення Україні макрофінансової допомоги. Він закликав владу спрямувати ці кошти на підтримку тих, хто найбільше постраждав внаслідок кризи – людям із вразливих категорій, а також малому та середньому бізнесу.

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

"Виділення Євросоюзом 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги – вчасний та потрібний крок для підтримки нашої держави в умовах економічних та енергетичних викликів, спричинених як діями україноненависницького російського агресора, так і неефективною політикою влади", – написав Порошенко у Facebook.

"Євросоюз як надійний партнер і союзник продовжує рішуче стояти пліч-о-пліч з Україною у протидії небезпечним загрозам. Очікуємо, що команда Зеленського використає ці важливі ресурси на допомогу вразливим верствам суспільства, а також малому та середньому бізнесу, а не на сумнівні популістичні проєкти", – наголосив п’ятий президент.

Нагадаємо, за підсумками 23-го Саміту Україна – ЄС наша країна у понеділок, 25 жовтня, отримала 600 млн євро макрофінансової допомоги від Євросоюзу.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua