• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Фокін пояснив, що мав на увазі під висловлюванням "народ Донбасу"

Реклама на dsnews.ua

Новий член ТКГ Вітольд Фокін прокоментував слова представника окремих районів Донецької та Луганської областей у політичній підгрупі ТКГ Сергія Гармаша про висловлювання "народ Донбасу"

Про це він сказав у коментарі «Радіо Свобода», передає "ДС".

«Пан Гармаш правильно звернув увагу, я скажу більше: для мене народ Донбасу — це мої брати і сестри. Я більше чверті століття працював і був з ними в одній родині. Тому він не помилився. Але він мене насмішив, коли сказав, що схоже на те, що Фокін багато дивиться телевізор. Якщо є можливість, перекажіть йому, що він помиляється, я дивлюся тільки футбол і теніс. І більше нічого по телевізору не дивлюся», — запевнив політик.

За словами Фокіна, інформацію про події на Донбасі він дізнається з інтернету, також спілкується з переселенцями і людьми, які проживають у Золотому, Попасній і окупованому Донецьку.

На питання, чи вважає він «народ Донбасу» народом України, Фокін відповів ствердно.

Політик не сказав детальніше про плани роботи в Тристоронній контактній групі, пославшись на те, що це ґрунтовна розмова і перш за все він повинен знати свою роль у делегації.

Як повідомляла "ДС", 4 серпня Вітольд Фокін дав згоду увійти до складу делегації країни в ТКГ на переговорах із мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua