• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Фракція не приймала рішення про виключення: Разумков заявив, що вважає себе "слугою"

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що нині він є членом фракції "Слуга народу", але допускає, що його можуть виключити з неї

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів журналістам у кулуарах парламенту, передає "ДС" із посиланням на Лівий берег.

Щодо свого членства у фракції Разумков пояснив, що він перестав бути частиною СН через вимогу Регламенту щодо позафракційності президії Верховної Ради.

"Ситуація наступна: свого часу, 29 серпня, я вступив до фракції "Слуга народу". Згідно з Регламентом Верховної Ради, голова, перший заступник і заступники не входять до складу будь-якої фракції. Але якихось додаткових документів, заяв про виключення, фракція не приймала рішення про виключення – такого не було. Тому після завершення своєї каденції я автоматично повертаюсь до фракції", – заявив він.

Разумков додав, що написав листа главі фракції "СН" Давиду Арахамії щодо цього.

Ексспікер ВР також прокоментував можливість створення власної групи депутатів. Він сказав, що зараз "матиме більше часу", щоб переконувати нардепів повернутися до програмних обіцянок 2019 року. 

На сайті парламенту Дмитро Разумков вказаний як позафракційний депутат. Разумков, якого в четвер, 7 жовтня, Верховна Рада відкликала з посади спікера парламенту, зайняв місце в сесійній залі поруч із фракцією "Європейської солідарності".

Як повідомляла "ДС", перший заступник голови фракції "Слуги народу" Олександр Корнієнко заявив, що фракція навряд чи підтримає повернення Разумкова до них.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua