• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слуги" не впевнені, що приймуть Разумкова назад у фракцію, — Корнієнко

Перший заступник голови депутатської фракції "Слуги народу" Олександр Корнієнко заявив, що фракція навряд чи підтримає повернення до них Дмитра Разумкова

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів під час брифінгу, передає "ДС".

При цьому Корнієнко вважає, що він зможе проявити себе як позафракційний депутат.

"Думаю, що Дмитро Олександрович [Разумков] зможе попрацювати як позафракційний, показати себе, так би мовити, прийняти участь у дискусіях різних, комітет обрати собі – у нього буде таке право як позафракційного. У нас багато є квот в комітетах для позафракційних. Є, здається, у спортивному комітеті. Ну, тобто можна десь знайти собі місце", — сказав він.

За словами Корнієнка, позафракційні депутати "мають широкий спектр прав на засіданнях – можуть обговорювати тимчасові слідчі комісії, записуватися на виступи, записуватися у пункт "Різне" п'ятницями, записуватися на запитання до години запитань до уряду" тощо. 

Корнієнко вважає, що цього достатньо для втілення "політичних дій".

На запитання, чи приймуть Разумкова, якщо він напише заяву з проханням включити його до "Слуги народу", Корнієнко сказав, що це вирішуватиме фракція голосуванням "70 на 30", але він на місці колег "після того, що вони чують на свою адресу останні 2 тижні", не підтримував би таке рішення.  

Крім того, Корнієнко нагадав, що Разумков, коли його обрали спікером Ради, вийшов із фракції – як того вимагає регламент – за власним бажанням у зв’язку з обранням на посаду. Корнієнко додав, що треба перевірити, чи є такий вихід з фракції підставою для зняття мандату з’їздом партії.

Він підкреслив, що у будь-якому випадку рішення прийматиме не він, а з’їзд партії. Крім того, є ще позиція Центральної виборчої комісії, яка "показує себе як політично неупереджена".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що голосування з питання про відставку спікера Верховної Ради Разумкова може пройти в четвер, 7 жовтня, і з порушенням регламенту.

Як повідомляла "ДС", фракція партії "Слуга народу" зібрала понад 150 підписів за відставку Дмитра Разумкова з посади голови парламенту.

Також стало відомо, що у "Слузі народу" не планують розглядати відставку спікера ВР Дмитра Разумкова на цьому тижні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua