• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Франція дасть Україні 200 млн євро на відновлення інфраструктури

Франція надасть Україні грант у 200 млн євро для відновлення критично важливої інфраструктури, в яких 50 млн євро піде на підтримку української енергетики

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідна Грантова угода була підписана у Парижі, передає "ДС" з посиланням на Міністерство економіки України.

"Дякую Уряду Франції за незмінну підтримку України, яку ми відчуваємо від початку повномасштабного вторгнення Росії. Терористична Росія системно обстрілює українські міста, вбиваючи людей і знищуючи нашу критичну інфраструктуру. Допомога французького уряду сприятиме відновленню України від наслідків збройної агресії росії та відбудові критичної інфраструктури, а також пріоритетних секторів економіки. Це неоціненний вклад у стійкість України сьогодні і відновлення у майбутньому", — наголосила міністр економіки Юлія Свириденко.

Згідно з умовами підписаної угоди, ці кошти призначені для тих підприємств, які інвестуватимуть у критичну інфраструктуру, для відбудови України. Кошти будуть направлені на відновлення охорони здоров’я, інфраструктури, енергетики, сільського господарства, водопостачання та водовідведення, переробку відходів, розмінування, житлове будівництво та цифрові технології.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua