• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ФСБ Росії викрала кримського татарина в окупованому Сімферополі

В окупованому Криму в Сімферополі вранці 3 вересня російські силовики прийшли з обшуком до кримського татарина Ельдара Одаманова. Після цього вони повезли його у невідомому напрямку

Російські силовики в Криму
Російські силовики в Криму
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Кримської солідарності", передає "ДС".

Правозахисники зазначають, що обшук почався о 6 ранку з погрози виламати двері. Силовики з нашивками ФБС вилучили техніку і відвезли кримського татарина з собою.

"На цей момент його немає в жодній черговій частині міста, його дружина написала заяву в поліцію", — уточнили в організації.

Уточнюється, що Одаманова підозрюють у причетності до вибухів на газопроводі в селі Перевальне в Криму. Присутній при обшуку адвоката звернула увагу, що в ордері була вказана тільки Адреса проживання чоловіка. Прізвище і предʼявлене йому звинувачення в постанові не зафіксовані. Також силовики привели з собою двох понятих, які не представилися.

Нагадаємо, 16 серпня Південним військовим окружним судом РФ четверо кримських татар були засуджені у сукупності до 61 року позбавлення волі (18 років, 12 років, 13 років, 18 років) за звинуваченням у тероризмі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua