• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ГБР після допиту Богдана оголосило, що він нічого не знає і доказів зради Єрмака не має

Реклама на dsnews.ua

У колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана немає підтверджень і доказів можливих протиправних дій українських чиновників на користь іншої держави

Про це заявили в Державному бюро розслідувань після допиту Богдана, інформує "ДС".

"Слідчим Державного бюро розслідувань проведено допит як свідка громадянина Богдана А.Й. щодо відомих йому обставин можливих контактів українських посадовців з російськими органами влади, про які він повідомив у своєму інтерв’ю одному з українських видань", — повідомила прес-служба ГБР.

Метою допиту було зʼясування наявних у Богдана "достовірних даних та підтвердження здійснення українськими посадовцями можливих протиправних дій на користь іншої держави".

"На офіційному допиті свідок повідомив, що такою інформацією не володіє, підтверджень і доказів у нього немає, а про можливі незаконні дії українських посадових осіб він дізнався з відкритих джерел і засобів масової інформації", — заявили в ГБР.

Як повідомляла "ДС", 10 вересня Госбюро розслідувань викликало на допит в якості свідка колишнього главу Офісу президента Андрія Богдана після озвученої ним в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону інформації про можливі домовленості українських і російських чиновників про статус окупованих Криму і Донбасу.

Перед цим в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону, яке вийшло в ефір у середу, 9 вересня, Богдан заявив, що іноземні дипломати і спецслужби вірять в існування угоди між нинішнім главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, яке передбачає взаємні поступки по Донбасу і анексував Криму.

За словами Богдана, цей план нібито був складений за підсумками переговорів нинішнього глави ОП Андрія Єрмака з російською стороною.

"Я не бачив цього документа, але серед дипломатів і спецслужб багато разів зустрічав згадка про нього. У ньому є чи 12, чи то 13 пунктів. Але в це вірять усі іноземні спецслужби … Це якийсь алгоритм дій." Ми вам — кораблі, ви нам — воду в Крим, ми вам — полонених, ви нам — пряме авіасполучення. Ми вам — $ 3 млрд за рішенням суду, а ви нам — щось ", — сказав він.

При цьому Богдан підкреслив, що цей план — утопія.

    Реклама на dsnews.ua