• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Генштаб: росіяни задіяли до 5 батальйонів для наступу на Вовчанськ, бої за місто тривають

Російські війська задіяли до 5 батальйонів для наступу на прикордонне місто Вовчанськ Харківської області

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ, передає "ДС".

За даними відомства, на Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною та динамічно змінюється.

"Ведуться бойові дії на напрямках Пильна — Лук’янці, Пильна — Глибоке, Пильна — Олійникове, Муром — Бугруватка. Крім того, противник проводить штурмові дії на напрямках Стрілеча — Глибоке, Олійникове — Глибоке, Оліникове — Лук’янці, Муром — Стариця, Плетенівка — Тихе", — йдеться в повідомленні.

Протягом доби на цих напрямках ворог здійснив 22 штурмові дії, із них 14 — ще тривають.

"Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними втратами. Тільки вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 окупантів. На даний час ворог має тактичний успіх", — інформують в Генштабі.

Та додають, що заходи щодо знищення противника, який вклинився в нашу оборону сплановано.

"Наші захисники ведуть оборонні дії, завдають вогневого ураження противнику, широко застосовують безпілотні системи з метою ведення розвідки і завдання точкових ударів для завдання максимальних втрат.

Триває розгортання резервів для стабілізації ситуації. В ході визначення завдань військам, одним із головних пріоритетів є збереження життя наших воїнів", — пише Генштаб.

Як писала "ДС", Сили оборони України з початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року знищили близько 484 030 окупантів, 1740 із них — за останню добу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua