• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Гео Лерос припустив, що допоможе Зеленському правити більше одного терміну

Виключений зі "Слуги народу" нардеп Гео Лерос вважає, що президент Володимир Зеленський зібрався правити більше одного терміну і розробляє для цього план

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Своїм припущенням парламентарій поділився в інтерв'ю Цензор.НЕТ, передає "ДС".

"На сьогодні Зеленський повністю сфокусував свою увагу на тому, щоби позбутися потенційних конкурентів на майбутніх виборах. Цим він і його оточення зайняті більшу частину часу", — вважає Лерос.

Йому здається, що Зеленський хоче ліквідувати пост президента як такий і зробити Україну парламентською республікою, в якій він залишиться прем'єром.

"Один із варіантів, який на сьогоднішні вони прораховують (і, можливо, Зеленський оголосить про це на святкуванні 30-річчя Незалежності): подати законопроєкт, згідно з яким повністю ліквідується інститут президентства і створюється парламентська республіка. При цьому Зеленський зберігає свою обіцянку йти лише на один президентський термін — але насправді залишається при владі куди довше. Тому що планує на хайпі знову взяти більшість у парламенті — що зробить його прем'єр-міністром із монополією на владу. По суті, це будуть повноваження всевладного монарха", — вважає нардеп.

Нагадаємо, керівництво партії і парламентської фракції "Слуга народу" виступає за те, щоби Володимир Зеленський балотувався на другий президентський термін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua