• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Слуги" — за другий термін Зеленського, — Корнієнко

Керівництво партії і парламентської фракції "Слуга народу" виступає за те, щоб глава держави Володимир Зеленський балотувався на другий президентський термін

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю Бабелю 13 червня сказав глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС".

"Нашу позицію вже все, напевно, знають. Ми не проти, щоб Зеленський балотувався на другий термін — ми за. Рішення має бути його особисте", — зазначив він.

Корнієнко, крім того, заявив, що у Зеленського є "чіткий план", який полягає в тому, щоб виконати свої обіцянки як кандидата в президенти.

"Зробити так, щоб зміни набули якусь ступінь безповоротності. У нас немає ілюзії, що все можна змінити за п'ять років", — додав глава партії "Слуга народу".

На думку Корнієнка, за роки президентства Зеленський став "більш поінформованим".

"Як там у "Еклезіастові" (книга, що входить до складу іудейського Священного Писання Танах і Старого Завіту Біблії. — "ДС"): хто примножує пізнання, примножує скорботу. Державним людям знання допомагають глибоко зануритися в проблеми і почати приймати більш зважені рішення", — розповів політик.

Нагадаємо, раніше Зеленський вже називав умову, при якому він буде балотуватися на другий президентський термін.

Згідно з даними соцопитування КМІС, більше 50% громадян України не підтримують ідею про балотування чинного президента на другий термін.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua