• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Геращенка викликали в суд за позовом Порошенка про наклеп

Заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка викликали до Печерського районного суду Києва

Антон Геращенко
Антон Геращенко
Реклама на dsnews.ua

Геращенка викликали за позовом, який подав до нього і МВС пʼятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко, інформує "ДС" з посиланням на "Оглядач ".

Геращенко має прийти до суду 23 липня. Справа зареєстровано під №757/18007/21-ц. Суддею в ньому виступить Хайнацький Євген Сергійович.

"Викликається Геращенко Антон Юрійович як відповідач на 11:30 23.07.2021, зал 337, справа 757/18007/21-ц, позивач: Порошенко Петро Олексійович, про захист честі, гідності та ділової репутації… Подати додатки: копія ухвали про відкриття провадження у справі від 13.04.2021 року; позовна заява з додатками. Наслідки неявки – ст. 223 ЦПК", — йдеться на сайті судової інстанції.

У своєму позові Порошенко вимагає спростування заяв про свою нібито причетності до акції під Офісом президента 20 березня, яка закінчилася вандалізмом.

Про позов напередодні з трибуни Верховної Ради повідомив народний депутат Андрій Парубій, говорячи про стеження за депутатом Київради від "ЄС" Віктором Кононенком.

"Вважаємо, що незаконне стеження може бути пов’язане з брехливими заявами про нібито причетність нашої партії та особисто Петра Порошенка до розфарбовування Офісу президента і розбиття шибок на дверях на Банковій. Порошенко направив позов до МВС та особисто Геращенка з вимогою визнати цю інформацію недостовірною, такою, що принижує його честь і гідність, завдає шкоди репутації", — сказав Парубій.

Як повідомляла "ДС", в березні заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що "зацікавленою особою" в провокаціях на акціях на підтримку Сергія Стерненко є пʼятий президент України Петро Порошенко, а протести — "проплачені". При цьому конкретних аргументів і доказів Геращенко не привів.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua