• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Гетманцев заявив, що Степанова звільнять, якщо вакцинація від COVID-19 не почнеться цього тижня

Нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев заявив, що якщо до кінця тижня в Україні не почнеться вакцинація — міністра охорони здоров'я Максима Степанова "попросять" із посади і знайдуть того, хто буде виконувати свої обіцянки

Реклама на dsnews.ua

Про це нардеп сказав в кулуарах Ради 17 лютого, передає "ДС" із посиланням на НАШ.

"Я згоден, що Міністерство охорони здоров'я не впоралося до тих термінів, про які вони говорили про вакцинацію. З іншого боку, ми маємо офіційну заяву глави МОЗ про те, що до кінця тижня вакцинація розпочнеться. Є певні технічні перешкоди в цьому, але з деяким запізненням вакцинація розпочнеться", — зазначив Гетманцев.

На питання, що буде, якщо вакцинація не почнеться вчасно, політик відповів: "Знімемо міністра, якщо не почнеться. Що нам робити залишається? Поміняємо на ту людину, яка буде своєчасно виконувати свої зобов'язання. Я не думаю, що вакцинація 15, 20 або 22 числа є вирішальною у протидії коронавірусу. Якщо чиновник щось заявляє і обіцяє, то він, безумовно, це повинен виконувати, поза всяким сумнівом".

Втім, він підкреслив, що питання звільнення Степанова не обговорюється взагалі, це лише його припущення.

Нагадаємо, раніше Степанов заявив, що з понеділка, 15 лютого, Україна очікує поставку вакцин від COVID-19, після чого почнеться вакцинація від коронавірусу. Але, станом на 17 лютого, вакцина так і не приїхала.

    Реклама на dsnews.ua