• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гіркін сказав, що може означати відведення військ РФ від кордону з Україною

Колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін пояснив різке завершення навчань російських військ в анексованому Криму можливою підготовкою Росії до здачі Донбасу

Ігор Гіркін
Ігор Гіркін
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив у бесіді з Telegram-каналом «Радіоточка НСН», передає "ДС".

Так, коментуючи заяву міністра оборони Росії Сергія Шойгу про те, що всі цілі навчань у Криму повністю досягнуто і війська із Західного і Південного військових округів будуть відведені в місця постійної дислокації, він зазначив: «Я не розумію, як можна було стягувати війська до кордонів у таких кількостях і нічого потім не зробити, навіщо? Це виглядає дивно і нерозумно з однієї простої причини, тому що шановні українські партнери Путіна не припинять провокації і не припинять підготовку до війни. Відводити війська до того, як вони відведуть свої з Донбасу, це, як мінімум, нерозумно, як максимум — може означати підготовку до здачі Донбасу».

Також Гіркін додав, що відводити війська з позицій означає «запросити противника здійснити наступ».

Крім того, він зазначив, що послання президента РФ Володимира Путіна Федеральним Зборам може свідчити про те, що в Кремлі вже прийняли якесь рішення.

«Риторика Путіна може бути свідченням якогось рішення, яке прийнято в Кремлі і перекреслює попередні рішення. Але я можу ще раз підкреслити, що ніякого миру з Україною не буде. Війна неминуча — рано чи пізно», — резюмував терорист.

Нагадаємо, президент Зеленський сказав, що рішення влади Росії відвести війська від державного кордону сприяє зниженню напруженості на Донбасі, проте Україна залишається напоготові.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua