• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Голова КВУ назвав три причини поразки Ляшко на виборах

Реклама на dsnews.ua
Причинами того, що Радикальна партія Олега Ляшка не пройшла в Раду стали його зниження активності на телебаченні, нездатність "зіграти в новизну" і критика на адресу президента Володимира Зеленського

Про це в онлайн-інтерв'ю "ДС" заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

"Перша. Він став менш активним на телебаченні. Окремі рейтингові телеканали стали значно менше його показувати. І втрата телевізійних каналів - досить серйозна втрата в період виборчої кампанії", - підкреслив він.

Другою причиною, за словами Кошеля, є те, що Ляшко не зміг відповісти на запит на новизну, тобто оновити свої передвиборчі списки.

"І це помилка і Радикальної партії, і помилка "Української стратегії Гройсмана", це помилка ще кількох політичних партій. Тобто вони не грали в новизну: не запропонували блогерів, нових активістів, тих, кого ніколи не була у політиці", - додав він.

Третьою причиною голова КВУ назвав критику на адресу Зеленського з боку Ляшко: "Один з основних факторів, який дозволив втратити трохи більше відсотка, яких не вистачило для перемоги, - це критика Володимира Зеленського. Дуже складно критикувати політика, у якого рівень довіри більше 70%. А інші 25% - це залізобетонний електорат "Європейської солідарності", "Свободи", тобто електорат, чиє ядро при будь-яких умовах проголосує за свою політичну партію".

    Реклама на dsnews.ua