• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Глава МОЗ прокоментував рішення КСУ про неконституційність карантину

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в рішенні Конституційного суду про неконституційність частини карантину на території України немає нічого з приводу компетенції МОЗ

Про це він заявив під час брифінгу, передає "ДС" з посиланням на Еспресо.TV.

"Те, що стосується нашої компетенції, МОЗ, із приводу обмежувальних заходів, саме протиепідемічних, там у рішенні суду з цього приводу нічого не було", — повідомив міністр.

Степанов також повідомив, що Кабмін розробив і подав до ВР законопроєкт щодо вдосконалення системи штрафів у зв'язку з порушенням карантину.

"Ми ж не сунемо пальці в розетку, тому що хочемо висловити комусь там протест якийсь. Те ж саме і тут. Є механізм штрафів, який, я вважаю, потрібно заради безпеки всіх громадян більше застосовувати", — підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Конституційний суд ухвалив, що деякі обмеження прав і свобод громадян на період дії карантину суперечать Конституції України. При цьому спікер ВР Разумков сказав, що жодній владі в Україні не доводилося працювати в умовах пандемії коронавірусу і тому не потрібно шукати винних у контексті неконституційності карантину.

    Реклама на dsnews.ua