• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Глава ОПУ просив Джемілєва вийти з "ЄС" в обмін на допомогу кримським татарам

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак радив лідеру кримськотатарського народу, народному депутату Мустафі Джемілєву вийти з фракції "Європейська солідарність", щоб питання кримських татар вирішувалися швидше

Мустафа Джемілєв
Мустафа Джемілєв
Реклама на dsnews.ua

Про це Джемілєв заявив в ефірі телеканалу ATR, передає "ДС".

За словами Джемілєва, Єрмак тоді сказав наступне: "Якщо ви вийдете з "Європейською солідарності" і створите свою парламентську групу "Крим", ми зможемо швидше вирішувати питання кримських татар".

На уточнююче запитання журналіста Джемілєв відповів, що з боку Єрмака це був не ультиматум, а порада.

На питання, що він відповів главі Офісу президента, лідер кримськотатарського народу сказав: "Андрію, я прийшов у політику в 1961-му за 10 років до твого народження. Як ти думаєш, скільки пропозицій мені робили за 60 років?".

За словами Джемілєва, на зустрічі з Єрмаком також був присутній глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. На слова глави ОП він відповів, що те ж саме кримським татарам колись пропонував експрезидент Віктор Янукович.

Нагадаємо, Національному лідеру кримськотатарського народу, депутату Верховної Ради Мустафі Джемілєву продовжили заборону на вʼїзд до Росії і окупованого нею Криму до 2034 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua