• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Глава української делегації в ПАРЄ зізналася, що вчилася в Москві і у Ксенії Собчак

Реклама на dsnews.ua
Глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько з партії "Слуга народу" зізналася, що перед самим початком російської агресії вона закінчила Московський державний університет

Про це Ясько заявила в інтерв'ю "Лівому берегу", інформує "ДС".

"Я вчилася в Москві, до речі - є така сторінка в біографії. Я закінчила МГУ, була там найцікавіше час - у 2013-2014 роках. Мене там, м'яко кажучи, не завжди сприймали нормально. Я знаю, як з цими людьми спілкуватися і вважаю це, навпаки, тільки плюсом", - розповіла Ясько.

Також вона зізналася, що під час навчання в Оксфорді відвідувала лекції хрещеною дочки Путіна Ксенії Собчак.

"Коли навчалася в Оксфорді, в Англії. Там було дуже багато зустрічей. Я відвідувала різні лекції, наприклад, Ксенії Собчак. Я навчалася в школі державного управління, я - політолог, мені завжди політика була цікава", - сказала вона.

Відзначимо, що в офіційній біографії Ясько навчання в МГУ не згадується. Зазначено лише, що вона закінчила філософський факультет КНУ імені Тараса Шевченка і Школу державного управління Блаватника в Оксфордському університеті (льон блаватник School of Government, University of Oxford). Має ступінь магістра політології.

    Реклама на dsnews.ua