• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Голові Мінветеранів призначили ще одного заступника

Реклама на dsnews.ua

Кабмін призначив заступником міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Володимира Левчука

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №548-р від 20 травня, передає "ДС" з посиланням на повідомлення прес-служби уряду.

"Призначити Левчука Володимира Олексійовича заступником міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації", - зазначено в документі.

Також в Минветеранов повідомили, що Левчук буде відповідати за забезпечення політики цифровий трансформації міністерства, координувати створення і запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу "е-ветеран".

Крім того, новопризначений заступник міністра буде координувати співпрацю з проектами інших державних органів влади і цифровими платформами.

За даними міністерства, Володимир Левчук народився в 1981 році. Має вищу військову і економічну освіту. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ, Тернопільський національний економічний університет і Національний університет оборони України. 20 років служив у Збройних силах України. З 2014 по 2017 брав участь в АТО, захисник Луганського аеропорту.

    Реклама на dsnews.ua