• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Головнокомандувач ЗСУ сказав, що треба зробити для "справжньої" перемоги України над Росією

Справжньою перемогою України у війні, яку проти неї веде Росія, стане встановлення миру та вступ нашої країни до Євросоюзу та НАТО

Валерій Залужний
Валерій Залужний / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив на міжнародній конференції з гендерної освіти в секторі безпеки та оборони, передає "ДС", з посиланням на пресслужбу Міноборони.

 За його словами, для досягнення цієї стратегічної мети потрібно "зробити багато домашніх завдань, в тому числі й у Збройних силах".

"Справжньою перемогою в цій війні буде не тільки мир на наших умовах, але й приєднання України до ЄС і НАТО, що унеможливить або принаймні значно ускладнить подальші спроби агресії проти нашої держави", — пояснив Залужний.

Він пояснив, що це не просто перехід на стандарти НАТО в підготовці, управлінні військами або адмініструванні.

"Це перш за все ментальні зміни, які передбачають відданість цінностям і принципам: повазі до прав людини, гідності та цінності особистості, рівноправності чоловіків і жінок. Наявність власної гідності та поваги до гідності інших людей формують атмосферу, в якій немає місця дискримінації за будь-якою ознакою", — сказав головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, Залужний також назвав правдивою пісню-кричалку "Путін — х***о", яку на репетиції військового параду на Хрещатику вигукували військові.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua