• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Голос" виступить за внесення змін до закону про олігархів

Партія "Голос" має намір вимагати внесення змін до закону про олігархів (№5599) на основі пропозицій Венеціанської комісії, оскільки вважає, що нинішня редакція може створити тиск на бізнес

Голосування в Раді
Голосування в Раді
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві партії в Facebook, передає "ДС".

""Голос" уважно стежитиме за діями влади і робитиме все можливе, щоб мінімізувати негативний вплив політичної верхівки, зокрема, на малий та середній бізнес", — заявили в політсилі.

В заяві також йдеться, що партія дочекається рішення Венеційської комісії і вимагатимемо змін до закону на основі пропозицій цієї комісії. Якщо Венеційська комісія повністю розкритикує його, тоді політсила буде наполягати на скасуванні дії цього закону взагалі.

"Ми працюємо над створенням законодавчих запобіжників щодо зловживань влади в процесі виконання "антиолігархічного" закону. І обовʼязково знайдемо рішення. Бо просто спостерігати за руйнуванням основних засад демократичного суспільства ми не можемо", — додають в "Голосі".

В політсилі переконані, що в Україні вже достатньо розвинена інфраструктура антикорупційних органів, які могли б взяти на себе відповідальність ухвалювати рішення, хто олігарх, а хто ні.

"Підтримка народними депутатами МФО "Справедливість" категорично протирічить позиції партії "Голос" та є зрадою передвиборчих обіцянок нашим виборцям і кроком до злиття з владою", — резюмували в "Голосі".

Нагадаємо, у четвер, 23 вересня, Верховна Рада на пленарному засіданні прийняла законопроєкт про олігархів. Законопроєкт №5599 у другому читанні підтримали 279 народних депутатів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua