• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Голос" заявив, що НАЗК незаконно залишило партію без грошей

Партія "Голос" заявила, що керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції не відновило фінансування політсили

"Голос" заявив, що НАЗК незаконно залишило партію без грошей;
"Голос" заявив, що НАЗК незаконно залишило партію без грошей;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби партії у Facebook, передає "ДС".

"Голос" розцінює дії НАЗК, направлені на призупинення державного фінансування політсили, як політичний тиск на опозицію. Серед парламентських партій лише "Голос" не отримав фінансування за 4 квартал і жодних пояснень цьому немає", — пише пресцентр.

В політсилі наголошують, що "завжди послідовно і ефективно відстоювали розвиток антикорупційної інфраструктури в Україні", натомість же, мовляв отримали тиск з боку однієї з ключових антикорупційних інституцій — НАЗК.

Нагадаємо, в січні 2021 року НАЗК вирішило позбавити партію "Голос" державного фінансування. Партія каже, що в судовому порядку відстояла право на фінансування і очікувала на його відновлення. Проте цього досі не відбулося, зазначають у "Голосі".

"Ми закликаємо керівництво НАЗК припинити ігнорувати вимоги законів України і повернути державне фінансування "Голосу". У разі тиску з боку третіх осіб, що примушують НАЗК до протиправних дій, вимагаємо повідомити суспільству прізвища та посади цих осіб", — підсумував представник партії.

Як писала "ДС", більшість народних депутатів не братиме участі у зʼїзді партії "Голос" та виходять з її складу. Основна причина виходу — "цементування контролю Кіри Рудик над партією".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua