• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Головою партії "Слуга народу" можуть призначити Олену Шуляк, щоб з нею "незручно було воювати на ТБ", - ЗМІ

Головою партії "Слуга народу" можуть призначити народну депутатку Олену Шуляк

Реклама на dsnews.ua

Цю інформацію підтвердили декілька джерел в партії, повідомляє "ДС" з посиланням на LB.ua.

Cеред причин такого можливого призначення назвали те, щоб політичним опонентам "було незручно з нею воювати на ефірах", а також необхідність оновити команду.

Як відомо, на позачергових парламентських виборах 2019 року Олена Шуляк була обрана народним депутатом України. Субʼєкт висування — політична партія "Слуга народу" (№13 у виборчому списку). На момент обрання — генеральна директорка ТОВ "Мідланд Девелопмент Україна", безпартійна.

За даними Руху ЧЕСНО, Шуляк потрапила до списку "Слуги народу" за неформальною квотою колишнього премʼєр-міністра Олексія Гончарука, який керував "Офісом ефективного регулювання" (BRDO).

У Верховній Раді IX скликання народна депутатка стала заступником голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Вона входить до складу Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, а також є головою МФО "За Велике будівництво".

З листопада 2019-го до березня 2020 року нардепка була представником Кабінету міністрів у Верховній Раді. Після відставки уряду Гончарука вона залишила цю посаду за власним бажанням. Своє рішення Шуляк мотивувала тим, що їй "важко перейти на новий лад, на інші урядові програми та ідеї".

Як повідомляла "ДС", голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко прийняв рішення про складання повноважень. Наступника Корнієнка мають обрати на з'їзд партії "Слуга народу", який відбудеться у листопаді.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua