• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Гончарук відреагував на відкритий лист працівників Моз

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук вивчає ситуацію в Моз, але підкреслив, що без належних підстав нікого звільняти не буде

Про це глава уряду заявив, коментуючи звернення до нього працівників Міністерства охорони здоров'я, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Сьогодні працівники Міністерства охорони здоров'я звернулися до мене з відкритим листом, щоб привернути увагу до проблеми всередині міністерства. Ми уважно вивчаємо ситуацію. Я поважаю право на висловлення своєї позиції кожного працівника Моз", - зазначив він.

Гончарук заявив, що жоден чесний, професійний і компетентний чоловік не повинен бути звільнений без належних підстав.

"Так само немає ніяких сумнівів в професійних якостях нової керівниці Міністерства Зоряни Скалецьке. Наскільки я знаю, пані Скалецька зараз у відрядженні в Нью-Йорку, де бере участь у засіданні Генеральної асамблеї ООН. Впевнений, що після свого повернення, пані Зоряна знайде шляхи вирішення проблеми всередині МОЗ", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, працівники Моз направили відкритий лист прем'єру з закликом звернути увагу на деструктивні дії нового керівництва відомства.

    Реклама на dsnews.ua