• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Держприкордонслужба приведена в повну бойову готовність

Реклама на dsnews.ua
Державна прикордонна служба України приведена в повну бойову готовність, над кордоном забезпечено посилений контроль

Про це заявив начальник департаменту з питань взаємодії і зв'язків з громадськістю Держприкордонслужби України Андрій Демченко, повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"На даний момент органи та підрозділи Державної прикордонної служби приведені в повну бойову готовність. Основні зусилля зосереджені на додатковому посиленні кордону та її режиму - це і залучення резерву, висилка збільшених нарядів, нарощування інженерного облаштування, максимальне використання системи висвітлення обстановки, недопущення і запобігання будь-яких інцидентів і провокацій", - зазначив він.

Крім того, він підкреслив, що на КПП діє посилений контроль, проводяться інтерв'ю з підозрілими громадянами, а також здійснюється додаткова перевірка транспорту в разі необхідності.

"Всі заходи, спрямовані на посилення державного кордону, у разі загострення ситуації дозволять максимально швидко зреагувати і мобілізувати наявні ресурси", - підкреслив Демченко.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада у відповідь на збройну агресію Росії в Азовському морі підтримала президентський законопроект про введення військового положення у 10 областях на 30 діб.

Все про російської агресії в Азовському морі і про введення воєнного стану в Україні читайте тут

    Реклама на dsnews.ua