• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Готується замах на вбивство": нардеп Деркач боїться албанського кілера

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач, якого називають російським агентом, звернувся до генпрокурора Ірині Венедиктової із заявою про підготовку замаху на нього та експрокурора ГПУ Костянтина Кулика з боку представників компанії "KROLL Associates UK LTD"

Андрій Деркач
Андрій Деркач
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Деркача в Telegram, передає "ДС".

"Готується замах на вбивство на мене, народного депутата України, і на експрокурора ГПУ Костянтина Кулика.

Хто готує? Група з 9 осіб, переважно громадян Великобританії, які прибули в Україну. Зараз вони збирають дані про мене і Кулика для складання плану і безпосередньо фізичної ліквідації. Як вдалося зʼясувати, одним з безпосередніх виконавців вбивства повинен стати громадянин Албанії, член згаданої групи", — написав нардеп.

За словами Деркача, замах на нього готує "воєнізоване крило компанії, яка перебуває у договірних відносинах з компанією "KROLL Associates UK LTD"".

У звʼязку з цим він звернувся до Венедіктової з проханням "розслідувати діяльність воєнізованої групи і спецагентів "KROLL Associates UK LTD", перевірити законність такої діяльності "KROLL Associates UK LTD" на території України".

А також "встановити причетність "KROLL Associates UK LTD" до ​​незаконного збору інформації, спостереження та підготовки до замаху на вбивство громадян України".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua