• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Грібаускайте сподівається, що безвиз України з ЄС буде імплементований у 2017 році

Реклама на dsnews.ua
Президент Литви Даля Грібаускайте сподівається, що безвізовий режим України з ЄС буде імплементований в наступному році

Про це вона сказала під час брифінгу, передає "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

"Вже цього тижня буде засідання Європейської Ради. Я поїду туди. І ми будемо намагатися надати допомогу вашій країні в пошуку рішень для безвізового режиму. Принаймні, я сподіваюся, що він буде імплементований в наступному році, і українці зможуть вільно їздити в Європу. Також ми будемо говорити про імплементації та ратифікації угоди про асоціацію. Зараз виникли деякі технічні проблеми, але я думаю, що скоро це буде подолано. Це дуже важливий інструмент для Європи та України у створенні кращих економічних відносин і торгівлі", - зазначила президент Литви.

Нагадаємо, що за даними кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка 14 грудня у Європарламенті проходитимуть дебати з питання припинення безвізового режиму, а голосування призначено на 15 грудня. Вже після вирішення цього питання, європарламентарі повинні приступити до вирішення питання введення безвізового режиму для України.

Після затвердження документа про припинення безвиза в Європарламенті він буде наданий на затвердження Ради ЄС. На думку експертів, в залежності від того, як швидко в Брюсселі будуть приймати рішення, є надія на те, що на початку 2017 року, в січні або лютому, безвізовий режим для України почне працювати.

    Реклама на dsnews.ua