• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

HIMARS перевозять у трамваях: у Соловйова відзначилися новою порцією маячні (ВІДЕО)

Ветеран російської військової розвідки Рустем Клупов заявив, що американські ракетні системи залпового вогню в Україну нібито доставляють трамваями

Рустем Клупов
Рустем Клупов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у радіопрограмі пропагандиста Володимира Соловйова, повідомляє "ДС".

"З іншого боку, кожен постріл "Хаймарса" — це один мільйон доларів. І частина цих боєприпасів була знищена нашими артилерією та авіацією, частина цих боєприпасів застрягла — і були відомості про те, що не ризикують, як би, перевозити великими партіями і спостерігається певний "голод" цих боєприпасів — тому застосовується не так часто. Підвезли, вистрілили, сховали, чекають на наступне постачання. Наступне постачання організовують у трамваях або в автобусах", — сказав Клупов.

За словами Соловйова, українці ці РСЗВ перевозити "навчилися".

"Снаряди для HIMARS перевозяться в трамваях та автобусах. Не знали? А пропагандони на рашка-тв таке кажуть. Живіть тепер із цим. Давно я так не сміявся", — пише в Telegram колишній нардеп Борислав Береза.

Нагадаємо, колишній нардеп від Партії регіонів Олег Царьов заявив, що Росія, яку він підтримав в агресії проти України, нібито може створити артилерійські системи, аналогічні американським HIMARS. Російський аналог, каже Царьов, нібито може коштувати близько 10 доларів США.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua