• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Хомчака кличуть на закрите засідання Ради через скупчення російських військ на кордоні з Україною

Верховна Рада України цього тижня може заслухати у закритому режимі і без журналістів доповідь головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака щодо скупчення російських військ на кордоні з Україною

Руслан Хомчак
Руслан Хомчак / armyinform.com.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 заявила народний депутат, заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук, передає "ДС".

"В приниципі, є уже домовленість, попередня принаймі, що ми заслухаємо пана Хомчака, але це треба робити у закритому режимі Верховної Ради, але без трансляції, без присутності журналістів, тому що певна інформація може належати до таємної: не варто, щоб ворог про неї дізнавався під час онлайн-трансляції. Тому це можливо, я знаю, що такі підписні листи вже збирають. Я однозначно підпишу, я думаю, що більшість моїх колег з фракції підпишуть", — сказала вона.

За словами Кравчук, дата закритого засідання поки невідома.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької та Луганської областей. В останні кілька тижнів на Донбасі фіксується загострення, ЗСУ зазнають втрат.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua