• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Ілон Маск перейнявся стратегією України у війні: Подоляк відповів

Мільярдер, засновник компанії SpaceX та власник соцмережі Х Ілон Маск вважає, що стратегії завершення війни Росії проти України не існує. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів на висновки бізнесмена

Реклама на dsnews.ua

Подоляк відповів на повідомлення Маска у соцмережі Х, передає "ДС".

Так, Маск прокоментував пост американського підприємця, явного прихильника Росії Девіда Сакса.

"Грунтуючись на деяких простих математичних розрахунках, новий законопроект про фінансування, який широко проголошується порятунком України, дозволить витратити рівно половину коштів на літній контрнаступ", — пише Сакс.

На що Маск йому відповідає: "Мене найбільше турбує те, що не існує стратегії виходу, а є тільки вічна війна, в якій діти помирають в окопах від гарматних артилерійських або заряджають кулемети і снайперів на мінних полях".

На цей діалог відповів Михайло Подоляк: "Коли хтось із глобальних впливових персон (той самий Ілон Маск) завзято говорить про… "відсутність стратегії виходу з російсько-українського конфлікту", доводиться вкотре дивуватися дефіциту простої логіки в сучасному світі. Тому що реалістична, об'єктивна "стратегія виходу" є кричуще простою. Агресор (РФ) беззастережно залишає чужу суверенну територію, і гаряча фаза війни негайно закінчується. Я чудово розумію, що іноді прості істини усвідомити вкрай складно, але повторюся: агресор (РФ), який неспровоковано напав на іншу країну з єдиною метою окупації/вбивства/захоплення, залишає чужу територію, повертає вкрадене і відновлює верховенство права. Що у цьому такого складного? Яку ще стратегію виходу слід шукати/обговорити? І чи можна щось збудувати лише на несправедливості?".

Як повідомляла "ДС", Ілон Маск заявив, що вступ України до НАТО нібито призведе до ядерної війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua