• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Іншого формату немає": Зеленський наголосив на безальтернативності "Норманді"

Іншого формату, ніж Нормандський, у питанні вирішення конфлікту на Донбасі наразі не існує

Пресконференція Володимира Зеленського, 20 травня 2021 року
Пресконференція Володимира Зеленського, 20 травня 2021 року / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер Володимир Зеленський сказав на пресконференції з нагоди другої річниці його президентства, передає «ДС».

"Чому не зупиняємо Нормандський формат? Тому що іншого майданчика поки що немає", — сказав Зеленський.

Президент звернув увагу на зупинку зустрічей у Нормандському форматі. Глава держави висловив переконання, що це спричинено пандемією коронавірусу. Водночас він підкреслив, що "питання плану "А" ще не закрите".

"Більше того, наші європейські партнери повністю підтримують Нормандський формат і не бачать альтернативи", — додав Володимир Зеленський.

Президент України також очікує прямої розмови з президентом Росії Володимиром Путіним і розглядає варіант залучення Сполучених Штатів до переговорів.

"Я вважаю, що крім Нормандського формату, буде пряма розмова з президентом Російської Федерації, а, крім прямої розмови з президентом Російської Федерації, я бачу ще формат з залученням Сполучених Штатів Америки в цю дискусію. У якому форматі? Поки що не готовий про це говорити", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, на пресконференції Зеленський також спрогнозував, що Росія триматиме Україну в напрузі через нарощування військового потенціалу біля наших кордонів до вересня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua