• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Через великі втрати російському війську бракує пілотів, — британська розвідка

Російське військо змушено залучати пілотів у відставці для керування винищувачами через велику кількість загиблих льотчиків під час війни проти України

Російським ВПС бракує пілотів
Російському війську бракує пілотів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

"Російські ВПС намагаються підтримати вторгнення в Україну достатньою кількістю екіпажів, і тому залучають відставний персонал, який зараз працює у "групі Вагнера" для безпосередньої авіаційної підтримки наземних військ", — кажуть у Міноборони, посилаючись на дані британської розвідки.

Розвідники пояснюють це двома факторами: недостатньою кількістю належним чином підготовлених пілотів та бойовими втратами Росії.

"Під час виконання своїх місій російський пілот (полонений — ред.) використовував комерційні GPS-пристрої, а не російське військове навігаційне обладнання. Це вказує на те, що літаки, якими літають "вагнерівці", є застарілими моделями Су-25, і що російські ВПС не надають "вагнерівцям" сучасне обладнання авіоніки", — вважають у міністерстві.

Як писала "ДС", за інформацією Міністерства внутрішніх справ, російське військо у війні проти України використовує застарілі боєприпаси, але з сучасними елементами, зокрема таймерами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua