• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Через брак бойовиків деякі загони "ДНР" залишилися тільки на паперах

Реклама на dsnews.ua
Нестача особового складу в загонах бойовиків "ДНР" становить від 70% до 40% і продовжує збільшуватися, хоча на паперах вони укомплектовані

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат Дмитро Тимчук, інформує "ДС".

Згідно офіційної звітності штабу "1 АК ДНР", яка передається вищому керівництву (російським кураторам), укомплектованість підрозділів армійського корпусу складає близько 96% (приблизно 21 тис. військовослужбовців). Цей показник береться за основу для визначення обсягів фінансування і матеріального забезпечення підрозділів корпусу.

"Фактично, на сьогоднішній день нестача особового складу в полках і бригадах становить від 70% до 40% в окремих частинах, і продовжує збільшуватися", - повідомив Тимчук.

Наприклад, некомплект в 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти в жовтні становила близько 45%. Аналогічна ситуація склалася і в 100-ї окремої мотострілецької бригади, де в окремих підрозділах укомплектованість становить від 30 до 70%. Таким чином, в окремих випадках, чисельність роти у складі батальйону не перевищує чисельності взводу.

За даними ІС. деякі підрозділи існують тільки на папері, оскільки в них відсутня майже 95, а то і 100% особового складу.

"Проведена восени ц. р. штабом 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ інспекція виявила дані махінації зі звітністю про ступінь укомплектованості частин та підрозділів, що спричинило за собою жорсткі дисциплінарні заходи відносно ряду командирів і начальників "1 АК ДНР". Тим не менш, на даний момент ситуація не змінилася"

    Реклама на dsnews.ua