• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ізраїль не хоче визнавати українські паспорти вакцинації: В Україні колють не те, що треба

Ізраїль не має наміру визнавати українські сертифікати, або, як їх ще називають, паспорта вакцинації, оскільки не збирається схвалювати ту вакцину, яку на цей час колють в Україні

вакцина Covishield
вакцина Covishield
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук в ефірі телеканалу "Україна 24", інформує "ДС".

Як розповів посол, Україна і Ізраїль ведуть переговори про взаємне визнання паспортів вакцинації для туристичних подорожей.

"Хасиди, які є основними туристами в Україні, звертаються до українського посольства, запитують щодо дій українського уряду в майбутньому, тому що збираються відвідати Умань та інші місця паломництва, чи потрібен так званий паспорт вакцинації. Ми над цим питанням працюємо спільно, і будемо приймати найближчим часом рішення", — розповів Корнійчук.

За словами посла, труднощі в тому, що Ізраїль не має наміру визнавати вакцинацію препаратом Covishield, який застосовують в Україні.

"В Ізраїлі безперечно високий рівень вакцинації, сьогодні вони колють фактично тільки дві вакцини — Pfizer i Moderna. Сьогодні як раз були переговори щодо взаємного визнання так званих паспортів вакцинації. У нас з цим поки що проблеми, оскільки ті вакцини, які застосовуються українським урядом, Ізраїль поки не збирається схвалювати", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 8 березня вакцинувалися вже 17947 українців.

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявляв, що індійська версія шведсько-британської вакцини від коронавируса AstraZeneca, яка проводиться під локальним назвою Covishield і поставляється в Україну, нібито абсолютно ідентична препарату, який отримують західні країни.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua